Grillafton med Trubaduon De Luxe Norrfällsvikens hotell- bussresa

Boka bussresan här!
Kvällen bjuder på härlig klassisk grill -& sillbuffé med underhållning av inga mindre än Kramfors populäraste coverband Trubaduon De Luxe på Norrfällsvikens Hotell och Konferens fredag den 28/7! Bandet som nominerats till "Årets trubadur 2014" kommer och bjuder på fullt ös hela kvällen. Kvällen avslutas 02.00. För mer information om buffén och kvällen i övrigt besök www.norrfallsviken.com/evenemang

TIDTABELL:
Avgångstider
Kramfors RC kl. 20:30
Lunde hpl Westerlunds kl. 20:45
Sandöskolan kl. 20:50
Lugnviks kiosken kl. 20:55
Skog hpl gamla E4 kl. 21:00
Gallsäter kl. 21:05
Ullånger hpl OK/Q8 kl. 21:15
Nordingrå hpl skolan kl. 21:30
Omne kl. 21:35
Mjällom hpl affären kl. 21:40

Bussen går åter ca kl. 02:30.

 

Pris fr.:
100:-
Dagar:2
Bussresa
Transportsätt:Buss
Boka resa

Avgångar & priser

AvresaTransportsättDestinationLediga platserPris från
28/7BussNorrfällsviken Hotell Grillafton med Trubaduon de LuxeMer än 8100:-Boka
Powered by Travelize